TAXI na viedenské letisko 

taxi schwechat

Taxi do Viedne na letisko z Bratislavy

TAXI z Bratislavy si na viedenské letisko objednáte rýchlo a jednoducho online. Vyplňte objednávkový formulár a prejdite našim rezervačným procesom. Nezaberie Vám to viac, ako dve minúty. Nechajte sa odviezť v pokoji našou službou TAXI Vieden letisko z Bratislavy letisko Vienna Int. (VIE). Cesta netrvá dlhšie, ako 45 minút počas ktorých si môžete prečítať jeden z našich magazínov, či využiť Wi-Fi pre zábavu. Cena ktorú vidíte v objednávke sa už nemení.

Do Bratislavy cestujem so službou
Taxi Vieden letisko

Hlavné mesto Slovenska Bratislava je centrom politiky, kultúry a ekonomiky v krajine. Jeho poloha na hraniciach Rakúska a Maďarska, ako aj ponuka kvalifikovanej pracovnej sily z univerzít a výskumných zariadení, viedli k tomu, že sa mesto čoraz viac zameriava na služby a špičkové technológie. Spoločnosti ako Dell, IBM a Lenovo tu majú vybudované outsourcingové a servisné centrá. Bratislava ponúka veľa aj v oblasti kultúry. Bohaté hudobné zázemie, ako aj množstvo galérií, múzeí, koncertných sál, či divadiel. Keďže je toho veľa, čo môžete vidieť a robiť, nestrácajte ani minútu – uistite sa, že sa do mesta dostanete rýchlo a bezpečne pomocou našej spoľahlivej služby.

taxi bratislava
taxi pre firmy

Komfortné riešenie TAXI na viedenské letisko pre firmy

Ponúkame výhodný firemný program. Firemným klientom ponúkame jazdy na fakúturu s pravidelným mesačným výpisom jázd pre Vašu internú efektivitu. Jazdy k notárovi, na úrad či návšteva klienta nebola nikdy jednoduchšia a štýlovejšia. S nami získate vysokú reprezentatívnosť Vašej spoločnosti. Jazdíme na nových vozidlách Mercedes – Benz. Naši šoféri chodia do práce s radosťou a robia ju s rešpektom. Ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code.

Objednajte si TAXI Schwechat ešte dnes pre Vašu ďalšiu cestu

Zavolajte nám na 0911 16 26 36, alebo nám napíšte na info@taxi-schwechat.eu

OBJEDNAŤ ONLINE

Jednoduchá objednávka Online

Vytvorte si objednávku TAXI Schwechat jednoducho cez náš objednávkový formulár na našej stránke

Slušní šoféri

Naši šoféri dbajú na protokol. Do práce chodia upravení, vhodne spoločensky odetí a v dobrek nálade 🙂

Nové vozidlá

V našej flotile nájdete iba nové vozidlá značky Mercedes - Benz triedy E a V. Pre triedu E máme k dispozícii varianty sedan aj kombi

Platby kartou

Výhovorky o tom, ako Vám vodič TAXI nemôže vydať sme nahradili platobnými terminálmi. Za každu jazdu môžete zaplatiť kartou vo vozidle

TAXI Schwechat Vám ponúka rôzne možnosti prepravy. Pozrite si náš cenník

Pozrieť cenník

Služby, ktoré Vám ponúka TAXI Schwechat

taxi schwechat

TAXI Schwechat

Bezpečný odvoz z Bratislavy na viedenské letisko Schwechat (VIE) a späť

taxi bratislava

TAXI Bratislava

Komfortné riešenie prepravy na bratislavské letisko. Objednajte si taxi cez náš formulár

taxi pre firmy

TAXI pre firmy

Mesačný výpis jázd, fakturácia, či 24/7 podpora