Mobile users, please swipe left/right to view prices

Bratislava Airport Cena pre cestu z Bratislavy na letisko v Bratislave

Vienna Airport Cena pre cestu z Bratislavy na letisko Schwechat (VIE)

Vienna centre Cena pre cestu z Bratislavy do centra Viedne

Mercedes – Benz E class sedan

€29 all inclusive price

€69 all inclusive price

€109 all inclusive price

Mercedes – Benz E class kombi

€29 all inclusive price

€69 all inclusive price

€109 all inclusive price

Mercedes – Benz V class VAN

€45 all inclusive price

€99 all inclusive price

€129 all inclusive price

Objednajte si Taxi na Schwechat ešte dnes pre Vašu ďalšiu cestu

OBJEDNAŤ ONLINE

Prečo si vybrať naše Taxi na Schwechat?

Letisko Schwechat je jedno z najväčších letísk v Rakúsku a významný pre medzinárodné lety do celej Európy a sveta. V súčasnosti je Schwechat významným centrom pre obchod a turizmus v regióne a preto je tam mnoho taxi služieb, ktoré sú k dispozícii pre cestujúcich. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na niektoré základné informácie o taxi službách na Schwechate.

Taxi na Schwechat

Preprava taxíkom je najjednoduchším a najpohodlnejším spôsobom, ako sa dostať z centra Bratislavy, alebo z iných miesta v okolí na letisko Schwechat. Naša taxi služby na Schwechate je dostupná 24 hodín denne. Naši vodiči majú k dispozícii moderné a klimatizované vozidlá, ktoré sú vždy v dobrom stave.

Objednávka taxi služby

Cestujúci si môžu objednať taxi službu z letiska Schwechat vopred, čo im poskytne istotu, že budú mať vozidlo a vodiča k dispozícii v čase, kedy to potrebujú. Objednať si taxi službu je veľmi jednoduché, a to buď online alebo telefonicky. Vodič bude čakať na cestujúceho pri príchode na letisko, a to s menovkou, aby bolo ľahké sa nájsť.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je pre cestujúcich veľmi dôležitá a preto sa naša taxi služba na Schwechate zameriava na to, aby sme im poskytli najvyššiu úroveň bezpečnosti. Vodiči sú skúsení a kvalifikovaní, a vozidlá sú vždy v dobrom technickom stave a vybavené bezpečnostnými prvky. Vodiči tiež sledujú premávku a snažia sa minimalizovať riziká nehôd.

Bohaté skúsenosti so službou
taxi na schwechat

S osobnou dopravou, či taxislužbou máme bohaté niekoľkoročné skúsenosti. A to konkrétne od roku 2017, kedy sme založili našu materskú spoločnosť MOON Chauffeur Service. Počas tejto doby sme odviezli niekoľko svetových celebrít, akými su napríklad Rick Ross, Gunna, R3HAB, Ja Rule, James Hype a mnoho ďalších. Asistovali sme pri desiatkach zahraničných delegáciách a neposlednom rade sme odviezli stovky hostí. S letiskom Schwechat Vienna Int. (VIE), ktoré je pre nás takpovediac našim druhým domov, máme najviac skúsenosti. Váš prílet vždy sledujeme online a tak presne vieme kedy skutočne priletíte. Náš informovaný šofér na Vás počká v príletovej hale a ochotne Vás odprevadí do pristaveného vozidla.

taxi schwechat cennik skusenosti
objednavka taxi schwechat

Jednoduchá objednávka Taxi na Schwechat online

Taxi na Schwechat si objednáte v priebehu dvoch minút. Cez náš objednávkový formulár sa Vás opýtame na detaily Vašej cesty, aby sme presne vedeli kedy pre Vás máme prísť. Ak ste zástancom klasiky 🙂 môžete sa na nás obrátiť cez telefón na čísle 0911 16 26 36 kde sme dostupní každý pracovný deň od 7:00 do 16:00. Objednávky príjmame samozrejme aj prostredníctvom emailu info@taxi-schwechat.eu . Na email odpovedáme do 24 hodín. Cena ktorú uvidíte v objednávke sa už nemení a obsahuje všetky mýtne, či parkovacie poplatky.