Mobile users, please swipe left/right to view prices

Bratislava Airport Cena pre cestu z Bratislavy na letisko v Bratislave

Vienna Airport Cena pre cestu z Bratislavy na letisko Schwechat (VIE)

Vienna centre Cena pre cestu z Bratislavy do centra Viedne

Mercedes – Benz E class sedan

€29 all inclusive price

€69 all inclusive price

€109 all inclusive price

Mercedes – Benz E class kombi

€29 all inclusive price

€69 all inclusive price

€109 all inclusive price

Mercedes – Benz V class VAN

€45 all inclusive price

€99 all inclusive price

€129 all inclusive price

Objednajte si Taxi na Schwechat ešte dnes pre Vašu ďalšiu cestu

OBJEDNAŤ ONLINE

Prečo si vybrať Taxi na Schwechat?

objednavka taxi schwechat

Jednoduchá objednávka Taxi na Schwechat online

Taxi na Schwechat si objednáte v priebehu dvoch minút. Cez náš objednávkový formulár sa Vás opýtame na detaily Vašej cesty, aby sme presne vedeli kedy pre Vás máme prísť. Ak ste zástancom klasiky 🙂 môžete sa na nás obrátiť cez telefón na čísle 0911 16 26 36 kde sme dostupní každý pracovný deň od 7:00 do 16:00. Objednávky príjmame samozrejme aj prostredníctvom emailu info@taxi-schwechat.eu . Na email odpovedáme do 24 hodín. Cena ktorú uvidíte v objednávke sa už nemení a obsahuje všetky mýtne, či parkovacie poplatky.

Bohaté skúsenosti so službou
taxi na schwechat

S osobnou dopravou, či taxislužbou máme bohaté niekoľkoročné skúsenosti. A to konkrétne od roku 2017, kedy sme založili našu materskú spoločnosť MOON Chauffeur Service. Počas tejto doby sme odviezli niekoľko svetových celebrít, akými su napríklad Rick Ross, Gunna, R3HAB, Ja Rule, James Hype a mnoho ďalších. Asistovali sme pri desiatkach zahraničných delegáciách a neposlednom rade sme odviezli stovky hostí. S letiskom Schwechat Vienna Int. (VIE), ktoré je pre nás takpovediac našim druhým domov, máme najviac skúsenosti. Váš prílet vždy sledujeme online a tak presne vieme kedy skutočne priletíte. Náš informovaný šofér na Vás počká v príletovej hale a ochotne Vás odprevadí do pristaveného vozidla.

taxi schwechat cennik skusenosti
taxi schwechat bratislava

Slušná taxislužba v Bratislave

Sme taxislužba v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Naši vodiči ovládajú etiketu a dodržiavajú spoločenský dress-code. Jazdíme na nových a komfortných vozidlách. V našej flotile prevádzkujeme vozidlá Mercedes – Benz. Príjmame platby kartou. Pre firmy v rámci dlhodobej spolupráce ponúkame aj dohodu o fakturácii. Takisto poskytujeme službu taxi bratislava schwechat.